Dane teleadresowe

Dane teleadresowe


Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.
ŻYLICE 35a
63-900 Rawicz

Jesteś zainteresowany prezentacją naszych produktów? Masz pytania odnośnie szczegółów naszej oferty? Z przyjemnością udzielimy Ci informacji, jakich potrzebujesz.
Wypełnij formularz kontaktu lub skontaktuj się z Działem Handlowym pod numerem tel. +48 65 565 84 00

Biuro handlowe Żylice

tel. (+48) 65 546 84 00
fax (+48) 65 546 84 44
handel@fdw.pl

Kontakt z jednostkami


Recepcja: Iwona Perz
(+48) 65 546 84 00 recepcja@fdw.pl
Biuro Prezesa Zarządu: Natalia Dopierała / Otylia Błażejczyk
(+48) 65 546 84 00 sekretariat@fdw.pl
Biuro Dyrektora finansowego: Jowita Białek
(+48) 65 546 84 46 jowita.bialek@fdw.pl
Główna księgowa: Violetta Muszyńska
(+48) 65 546 84 08 violetta.muszynska@fdw.pl
Pion Księgowość 1:
(+48) 65 546 84 06 bogumila.gajowa@fdw.pl
Pion Księgowość 2:
(+48) 65 546 84 33 karolina.boryczka@fdw.pl
Pion Personalny, Dział Kadr: Kierownik Zyta Widomska
(+48) 65 546 84 11 zyta.widomska@fdw.pl
(+48) 65 546 84 25 magdalena.robaszewska@fdw.pl
Pion Dział Handlowy + Marketing: Dyrektor Małgorzata Kuriata
(+48) 607 087 698 malgorzata.kuriata@fdw.pl
Sprzedaż Krajowa: Kierownik Rita Wojtyczka
(+48) 65 546 84 52 rita.wojtyczka@fdw.pl
Sprzedaż Detaliczna: Jerzy Rachelski
(+48) 65 546 84 17 jerzy.rachelski@fdw.pl
Sprzedaż Zagraniczna:
(+48) 65 546 84 30 magdalena.matyla@fdw.pl
(+48) 65 546 84 73 karolina.purgacz@fdw.pl
Pion Logistyka: Kierownik Tomasz Błażejczyk
(+48) 65 546 84 21 tomasz.dopierala@fdw.pl
(+48) 65 546 84 19 tomasz.blazejczyk@fdw.pl
(+48) 65 546 84 35 adrian.hauza@fdw.pl
(+48) 65 546 84 20 mariusz.blazejczyk@fdw.pl
(+48) 65 546 84 31 karol.becela@fdw.pl
Pion Transport krajowy:
(+48) 65 546 84 09 leszek.srebniak@fdw.pl
Pion Zboża:
(+48) 65 54684 67 marlena.dąbrowicz@fdw.pl
(+48) 65 546 84 22 magdalena.jankowiak@fdw.pl
Pion Dział Reklamacji: Kamila Wolna
(+48) 65 546 84 72 kamila.wolna@fdw.pl
Pion Dział Zakupów: Kierownik Marcin Maćkowiak
(+48) 65 546 84 58 marcin.mackowiak@fdw.pl
Pion Dział Opakowań: Kierownik Przemysław Lenartowski
(+48) 65 546 84 64 przemyslaw.lenartowski@fdw.pl
Pion Dział Ochrona Środowiska:
(+48) 65 546 84 47 malgorzata.robaszewska@fdw.pl
(+48) 65 546 84 75 dariusz.piotrowiak@fdw.pl
Pion Sortownia i Magazyn: Kierownik Hanna Naglik
(+48) 65 546 84 37 hanna.naglik@fdw.pl
Pion Dział BHP: Kierownik Artur Galler
(+48) 65 546 84 26 artur.galler@fdw.pl
Pion Dział Jakości:
(+48) 65 546 84 74 katarzyna.ptak@fdw.pl
(+48) 65 546 84 16 agata.mozdzierz@fdw.pl
Warsztat: Kierownik Mariusz Bartkowiak
(+48) 695 924 896 mariusz.bartkowiak@fdw.pl

NOTOWANIA SKUPU ZBÓŻ

Zobacz wszystkie

19-12-2018, 05:35:42
19-12-2018, 05:35:42
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.