Firma

Lider wśród producentów jaj konsumpcyjnych

Firma Fermy Drobiu Woźniak sp. z o. o. to jeden z największych producentów jaj konsumpcyjnych w Polsce i Europie.

Zajmujemy się w pełni zintegrowaną produkcją jaj konsumpcyjnych. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe dla klientów. Prowadzimy skup zbóż w trzynastu punktach na terenie zachodniej Polski oraz posiadamy własną mieszalnię pasz.

Wierzymy, że tylko dzięki zintegrowanemu procesowi produkcji możemy zapewniać najwyższą jakość naszych produktów. Dlatego sprawujemy kontrolę nad każdym etapem procesu – od pisklęcia, chowu niosek, przez wytwarzanie wysokogatunkowej paszy po pakowanie i transport jaj.
Wszystko to w imię celu jaki nam przyświeca – chcemy dostarczać naszych odbiorcom najwyższej klasy jaja konsumpcyjne.

Co nas wyróżnia?

Konkurencyjnie duży potencjał produkcyjny, stabilna pozycja firmy na rynku, pewność dostaw, możliwość wynajęcia transportu przyczyniły się do tego, że jesteśmy chętnie wybieranym partnerem biznesowym, na którym można polegać.
Stale dążymy do coraz większej doskonałości i ciągłego rozwoju, szybko reagując na wszelkie nowości, aby jak najlepiej służyć naszym klientom i kontynuować nasz sukces.
Wszystko to złożyło się na sukces firmy i sprawiło, że Fermy Drobiu Woźniak założone w 1986 roku uplasowały się na pozycji lidera wśród producentów jaj konsumpcyjnych.

NOTOWANIA SKUPU ZBÓŻ

Zobacz wszystkie

29-03-2020, 01:08:33
29-03-2020, 01:08:33
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.