Uruchomiliśmy nowy punkt skupu kukurydzy mokrej: 64-308 Jabłonna, ul. Nowotymska 25.

W Grupie Woźniak zdajemy sobie sprawę z zachodzących zmian i stojących przed nami wyzwań, dlatego stosujemy zintegrowany proces produkcji. Z jednej strony wpływa to na utrzymanie wysokiej jakości, a z drugiej każdy etap jest nadzorowany, dzięki czemu ograniczamy straty zarówno w produktach, jak i energii. Zależy nam, aby produkcja, która nie jest obojętna dla środowiska, była zrównoważona i prowadzona zgodnie z najnowszymi wytycznymi, zachowując przy tym harmonię oraz szacunek w naszej organizacji oraz społecznościach, które są blisko nas.

W Fermach Woźniak współpracujemy m.in. z:

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

W 2019 roku Rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu. Kupując jaja naszej marki własnej Zdrovo, nasi klienci wspierają działalność Fundacji.


Fundacja Polskie Dzieci

Fermy Drobiu Woźniak w ramach misji edukowania o jaju wspierają, także inicjatywy skierowane do najmłodszych. Jedną z nich jest współpraca z Fundacją Polskie Dzieci, która zajmuje się aktywną promocją i profilaktyką zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży, pedagogów oraz rodziców.


Drużyna piłkarska Śląsk Wrocław

Grupa Woźniak w sezonie 2021 wspiera drużynę Śląsk Wrocław. Śląsk Wrocław to polski klub piłkarski mający swoją siedzibą we Wrocławiu, występującyw Ekstraklasie.

Certyfikaty
Nasza działalność opiera się o najnowocześniejsze normy i systemy.
Fermy drobiu Woźniak SP. z o.o. Żylice 35a 63-900 Rawicz NIP: 6991819714 +48 65 546 84 00 biuro@fdw.pl
Nasza marka Dowiedź się więcej